Hírek

Nyitás 2019.11.09-én 17:00-kor.

Philip Adminjelentkezése :)

Michael Philip · 189

Michael Philip

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Dátum: 2019. November 11. - 16:12:37
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Philip Adminjelentkezési lapja
☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆
Magamról
Sziasztok! Tivadarnak hívnak, 19 éves vagyok és lassan 4 éve Németországban élek.
RP szervereken körülbelül 4 éve játszom, ez alatt sok tapasztalatot gyűjtöttem.
Más kisebb szervereken többször voltam Adminisztrátor és Adminsegéd is.

Kedvenc elfoglaltságom szabad időmben számítógépezés, és autók bütykölése.

☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆
Aktivitásom
Jelenleg teljesen változó az aktivitásom.
 Van, hogy akár napi 5-6 órát fen tudok lenni, de van amikor csak 2-3 órát, mivel dolgozom.
 Van, hogy munkám végett csak délelőtt tudok fent lenni a szerveren, van olyan amikor meg délután.

Pozítiv és Negatív tuladjonságaim
Pozitiv tulajdonságaim:

▶Nem vagyok haragtartó.
▶Figyelmes vagyok és megértő.
▶Sokan mondják, hogy Segítőkész vagyok.
▶Közepes sebességgel írok, de mindig oda figyelek a helyesírásomra.
Negatív tulajdonságaim:

Néha-néha elfelejtek dolgokat.◀
Van hogy próbálok humoros lenni, de nem sikerül.◀
Nehezebb napokon türelmetlen és feszült vagyok.◀

Csapatmunka
Hogy mit is gondolok a csapat munkáról? A csapatmunka egy elengedhetetlen dolog,
mint a való életben és egyaránt a játékban is, mert ez mindenek az alapja.
Nagyobb problémákat könyebb együtt megoldani, mint egyedül.

Adminisztrátor feladata
Nos, én úgy vélem hogy egy Admin ne a Rangért/Hatalomért legyen Admin,
sőt ne is azért hogy kiemelkedjen a sima playerektől. Az Adminisztrátor feladata,
a játékosok segítségére sietni ha "bajban" vannak,
elmagyarázni dolgokat amiket nem értenek. A szabálysértőknek elmagyarázni mit is tettek,
és mi lett volna a helyes cselekvés, majd utána a megfelelő büntetést kiosztani számukra.

Ezért találom magam alkalmasnak erre a pozícióra
Mert nyitott embernek tartom magam, nyitott vagyok a kritikákra mások tanácsára.
Bármilyen ügyből tudom magam fejleszteni, új tapasztalatokat elsajátítani.
Többek között segítőkész vagyok, ha valaki segítséget kér én a rendelkezésére állok.
Szeretek segíteni az embereken, szeretek egy jó közösség tagja lenni,
szeretek és tudok is csapatban dolgozni. Igazságosan tudok dönteni akkor is,
ha egy barátomról van szó! Megvizsgálom az "érme két oldalát" is.

Végszó
Köszönöm, hogy végig olvastad a lapomat. Tudtam volna még mit írni,
                        de senkit nem akartam ezzel untatni.
UI.:Egy-két dolgot kiszedtem egy régebbi jelentkezési lapomból ha nem gond.. :)

By.: Philip

Calvin_K_Jeans

• Adminisztrátor
  • Újonc
    • Profil megtekintése
Válasz #1 Dátum: 2019. November 11. - 16:39:18
Szia! Várlak Discordon https://discord.gg/NFuJbK2

windego

• Hős tag
    • Profil megtekintése
Válasz #2 Dátum: 2022. Május 29. - 13:10:25
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

windego

• Hős tag
    • Profil megtekintése
Válasz #3 Dátum: 2022. Július 18. - 17:23:51

windego

• Hős tag
    • Profil megtekintése
Válasz #4 Dátum: 2022. Július 18. - 17:25:01

windego

• Hős tag
    • Profil megtekintése
Válasz #5 Dátum: 2022. Július 18. - 17:26:09